تماس با ما

کاربر گرامی، لطفاً در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، پیش از ارسال ایمیل یا تماس تلفنی با ”وی‌آی‌پی شاپ“، بخش سوالات متداول را ملاحظه فرمایید و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید، با ما تماس بگیرید.


رسیدگی به انتقادها

مشتری گرامی، اگر انتقاد یا شکایتی از VIP Shop دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر و مکتوب، لطفاً به آدرس Info@vipshop.flowers ایمیل ارسال کنید.


”توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۲۰۴۰۰ تنها شماره‌ای است که ” وی آی پی شاپ “ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان ” وی آی پی شاپ “، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام ” وی آی پی شاپ “ است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@vipshop.flowers اطلاع دهید.

همچنین ۱۰۰۰۲۰۴۰۰ ، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه ” وی آی پی شاپ “ را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.”

تلفن تماس و پشتیبانی: ۰۲۱۲۲۳۲۲۲۳۲ و ۰۹۰۳۴۶۴۴۲۲۲  و  ۰۲۱۸۶۰۴۶۲۱۳ و  ۰۹۱۲۳۱۴۴۰۸۴و ۰۲۱۸۶۰۴۶۱۲۷ پاسخ گویی شنبه الی پنجشنبه تعطیلات رسمی  ۸ صبح الی ۱۹ ، جمعه و تعطیلات رسمی ۸ الی ۱۷ می باشد

مرکز گل‌آرایی: تهران، ستارخان، خیابان شادمان، پلاک ۳۴۲، ساختمان VIPSHOP

بخش اداری: تهران، بخارست، کوچه سیزدهم، پلاک ۶